Make Bubbles Pop Mod za Minecraft 1.20.1, 1.21.1
Klijentski mod koji čini da čestice mehurića pucaju i realistično se dižu do površine vode.
Tschipcraft's
Make Bubbles Pop
Klijentski mod za Minecraft 1.18.x-26.3.x

🫧 Funkcije
Ovaj klijentski mod čini da čestice mehurića pucaju i potpuno menja njihovo ponašanje kako bi se realistično podizale do površine vode. Takođe dodaje čestice mehurića pri otvaranju kovčega, otvaranju buradi i eksplozijama pod vodom.
Ispravlja MC-132067.

🔧 Instalacija
Preuzmite najnovije izdanje i prevucite .jar datoteku u fasciklu mods u vašem Minecraft direktorijumu.
Da biste konfigurisali Make Bubbles Pop, instalirajte MidnightLib za Fabric ili Configured za Forge uz njega.
📺 Demo snimci
Izmenjeno ponašanje čestica mehurića (interakcije sa blokovima)
Vaš pregledač ne podržava video oznaku ili video više ne postoji. Kliknite ovde da vidite video
Izmenjeno ponašanje čestica mehurića (interakcije sa entitetima)
Vaš pregledač ne podržava video oznaku ili video više ne postoji. Kliknite ovde da vidite video
Tragovi trozupca
Vaš pregledač ne podržava video oznaku ili video više ne postoji. Kliknite ovde da vidite video
Otvaranje kovčega pod vodom
Vaš pregledač ne podržava video oznaku ili video više ne postoji. Kliknite ovde da vidite video
Eksplozije pod vodom
Vaš pregledač ne podržava video oznaku ili video više ne postoji. Kliknite ovde da vidite video
Poređenje sa vanilla: Soul Sand
Vaš pregledač ne podržava video oznaku ili video više ne postoji. Kliknite ovde da vidite video
Poređenje sa vanilla: Ribolov
Vaš pregledač ne podržava video oznaku ili video više ne postoji. Kliknite ovde da vidite video
🗺️ Planirane funkcije
- Nativna NeoForge podrška
🧩 Kompatibilnost
Forge je podržan samo do Minecraft 1.21.5.
NeoForge trenutno nije nativno podržan, ali možete pokrenuti Fabric verziju Make Bubbles Pop na NeoForge kada je instaliran uz Sinytra Connector.
Za sada se ne preporučuje instaliranje Particle Tweaks zajedno sa Make Bubbles Pop.
Kako instalirati Make Bubbles Pop
With Millida Launcher
Install Millida Launcher
The launcher is free: download it at millida.net/launcher and sign in with any nickname.
Click “Install” on this page
The launcher opens and installs the mod for Minecraft 1.18–26.3 on Fabric, NeoForge or Quilt automatically, together with its dependencies: Fabric API.
Launch the game
A profile with it appears in the launcher: click “Play”.
Manually
Install Fabric, NeoForge or Quilt
The loader must match the game version of the mod file, for example Minecraft 26.3. After installing it, a separate profile appears in your launcher.
Download the file for your version
In the version list above, pick the file make_bubbles_pop-0.4.0-beta.3-neoforge-mc26.2+.jar (44 KB) for your game version and loader.
Put it in the mods folder
The folder is inside .minecraft (Windows: %appdata%\.minecraft\mods). If it does not exist, create it. Required dependencies go there too: Fabric API.
Launch the loader profile
Open “Mods” in the main menu: Make Bubbles Pop should be in the list.
Make Bubbles Pop works on the player’s side only: there is no need to install it on a server.
Verzije
Sa zavisnostima
| Minecraft | Loader | Fajl | Datum | Akcije |
|---|---|---|---|---|
| 26.3 | NeoForge | 26.343.9 KB | ||
| 26.2 | NeoForge | 26.243.4 KB | ||
| 26.1.2 | NeoForge | 26.1.243.3 KB | ||
| 1.21.11 | NeoForge | 1.21.1143.3 KB | ||
| 1.21.8 | NeoForge | 1.21.843.1 KB | ||
| 1.21.5 | NeoForge | 1.21.543.2 KB | ||
| 1.21.4 | NeoForge | 1.21.443.2 KB | ||
| 1.21.1 | NeoForge | 1.21.143.2 KB 1 |
Šta je potrebno za pokretanje
- YetAnotherConfigLib (YACL)opciono
- Fabric APIobavezno
- MidnightLibopciono
- Mod Menuopciono
Sadržaj koji ga zahteva
Česta pitanja
Which Minecraft versions does Make Bubbles Pop work on?
There are files for 1.18–26.3, 32 versions in total. The newest is 26.3.
Is Make Bubbles Pop for Forge or Fabric?
There are files for Fabric: 1.18–26.2, for NeoForge: 1.21–26.3 and for Quilt: 1.18–1.21.11. There are no files for Forge: a mod for another loader will not start.
What does Make Bubbles Pop need to work?
Required: Fabric API. Without it the mod will not start: dependencies go into the same mods folder. Optional: YetAnotherConfigLib (YACL), MidnightLib, Mod Menu.
Where can I download Make Bubbles Pop safely?
On this page: the file make_bubbles_pop-0.4.0-beta.3-neoforge-mc26.2+.jar (44 KB) is stored on Millida’s server, with no link shorteners. SHA-1 checksum: bffa8139a5d8c424e4ec74bd316476cb195c2dc3.
Recenzije
Budi prvi koji će oceniti Make Bubbles Pop


