
Auth Me
Autentifikujte se u Minecraft-u i ponovo validirajte svoju sesiju
Auth Me je Minecraft mod koji unosi autentifikaciju naloga u igru u nastojanju da se prevaziđe ozloglašena greška validacije sesije prilikom povezivanja na server.
To je mod samo za klijentsku stranu i dostupan je za moderne verzije Minecraft Java Edition.
Alternative
- ReAuth od TechnicianLP
- OAuth od Sintinium
Sponzori
Želeli bismo da se zahvalimo sledećim sponzorima na podršci razvoju Auth Me.
[ ][bisecthosting]
Doprinošenje
Hvala što razmatrate doprinošenje Auth Me! Molimo pogledajte Smernice za doprinošenje.
Bezbednosne ranjivosti
Molimo pregledajte Bezbednosnu politiku o tome kako prijaviti bezbednosne ranjivosti.
Licenca
Auth Me je softver otvorenog koda licenciran pod MIT licencom.
[bisecthosting]: https://bisecthosting.com/axieum [ci:release]: https://github.com/axieum/authme/actions/workflows/release.yml [contributing]: https://github.com/axieum/authme/blob/main/.github/CONTRIBUTING.md [curseforge]: https://curseforge.com/minecraft/mc-mods/auth-me [curseforge:files]: https://curseforge.com/minecraft/mc-mods/auth-me/files [fabric]: https://fabricmc.net/ [licence]: https://opensource.org/licenses/MIT [minecraft]: https://minecraft.net/ [oauthmod]: https://github.com/Sintinium/oauth [reauthmod]: https://github.com/TechnicianLP/ReAuth [releases]: https://github.com/axieum/authme/releases [security]: https://github.com/axieum/authme/security/policy
Kako instalirati Auth Me
With Millida Launcher
Install Millida Launcher
The launcher is free: download it at millida.net/launcher and sign in with any nickname.
Click “Install” on this page
The launcher opens and installs the mod for Minecraft 1.16–26.3 on Fabric, NeoForge or Quilt automatically.
Launch the game
A profile with it appears in the launcher: click “Play”.
Manually
Install Fabric, NeoForge or Quilt
The loader must match the game version of the mod file, for example Minecraft 26.3. After installing it, a separate profile appears in your launcher.
Download the file for your version
In the version list above, pick the file authme-neoforge-9.3.0+26.3.jar (1.5 MB) for your game version and loader.
Put it in the mods folder
The folder is inside .minecraft (Windows: %appdata%\.minecraft\mods). If it does not exist, create it.
Launch the loader profile
Open “Mods” in the main menu: Auth Me should be in the list.
Auth Me works on the player’s side only: there is no need to install it on a server.
Verzije
Sa zavisnostima
| Minecraft | Loader | Fajl | Datum | Akcije |
|---|---|---|---|---|
| 26.3 | NeoForge | 26.31.5 MB | ||
| 26.3 | Fabric, Quilt | 26.31.5 MB 1 | ||
| 26.2 | NeoForge | 26.21.5 MB | — | |
| 26.1 | NeoForge | 26.11.5 MB | — | |
| 1.16.5 | Fabric | 1.16.5900 KB | — |
Šta je potrebno za pokretanje
- Resourceful Configveć uključeno
- Mod Menuopciono
Recenzije
Budi prvi koji će oceniti Auth Me


