Structory Data pak za Minecraft 1.20.1, 1.21.1
Sezonski ažuriran i atmosferičan mod struktura sa laganom pričom
Structory
Structory je atmosferski datapak sa strukturama koji se sezonski ažurira i sadrži laganu priču, uključujući ruševine, kule, kolibe, groblja, naselja, čamce i još mnogo toga.

Napomene
- Structory je kompatibilan sa većinom datapakova za generisanje sveta i strukture, kao što su Terralith ili Structory: Towers
- Možete dodati Structory u postojeće svetove, ali strukture će se generisati samo u novim čankovima
- Pogledajte strukture po seedu koristeći jacobsjo's Minecraft Datapack Map

Opis
Sezone
Uz redovna ažuriranja, Structory dosledno dobija tematska proširenja sadržaja. Ona sadrže kratke, ambijentalne priče ispričane kroz seljane i njihove strukture, nadograđujući i dodajući strukture koje se već mogu naći širom sveta.
Sezona 1 donela je ažuriranje Ruins. Duboko u močvarama mogu se naći Mangrove Ruins... ali ako se usudite da zađete u hladniju klimu, možete naići na Taiga Ruins. Kakve priče pokušavaju da ispričaju ove stare strukture? Sezona 2 donela je ažuriranje Harvest. Legenda kaže da se zle veštice mogu naći u Old Manor, gde spravljaju nešto misteriozno. ali ako odlutate predaleko, mogli biste se naći zarobljeni u retkom Graveyard.
Dodaci
Odvojeno od svojih proširenja sadržaja, Structory će imati dodatke koji se mogu koristiti ili zajedno sa Structory, ili kao samostalan datapak. To omogućava igračima i kreatorima modpakova da dinamički dodaju ili uklanjaju delove Structory kako bi odgovarali njihovom ukusu i stilu igranja. Na primer, pogledajte Structory: Towers!
Kako instalirati Structory
With Millida Launcher
Install Millida Launcher
The launcher is free: download it at millida.net/launcher and sign in with any nickname.
Click “Install” on this page
The launcher opens and installs the data pack for Minecraft 1.19–26.3 automatically.
Launch the game
A profile with it appears in the launcher: click “Play”.
Manually
Download the archive
Pick the file Structory_v1.3.18+26.3.zip (1.2 MB) for your game version.
New world: “Data Packs”
When creating a world, click “Data Packs”, drag the archive into the window, then move it to “Selected”.
Existing world: the datapacks folder
Put the archive into saves/<world>/datapacks and type /reload in game.
On a server
Archive goes into the server world’s datapacks
The world/datapacks folder on the server; players do not need to install anything.
Reload the data
Type /reload in the server console or restart the server.
Use the “To server” button
On Millida Hosting, the button at the top of the page uploads the file to your server and restarts it for you.
Verzije
Sa zavisnostima
| Minecraft | Loader | Fajl | Datum | Akcije |
|---|---|---|---|---|
| 26.3 | Data pak | 26.31.2 MB 71 | ||
| 26.2 | Data pak | 26.21.2 MB 65 | — | |
| 26.1 | Data pak | 26.11.2 MB | — | |
| 1.21.11 | Data pak | 1.21.111.2 MB | — | |
| 1.21.1 | Data pak | 1.21.11.2 MB | — | |
| 1.21 | Data pak | 1.211.2 MB | — | |
| 1.20.4 | Data pak | 1.20.41.2 MB 25 | — | |
| 1.20.1 | Data pak | 1.20.11.2 MB | — |
Recenzije
Budi prvi koji će oceniti Structory




